Program Detayları

  • Konu Sayısı 68
  • Testler 0
  • Program Süresi 4 week
  • Katılımcı Seviyesi Mid Level
  • Eğitim Dili Türkçe
  • Max. Katılımcı Sayısı 6
  • Değerlendirme Var

Categorires

0 Değerlendirme
6 students

Programın Amacı

Medya Akademi “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı” Seminer Programı, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimi sunar.

Teorik bilgilerle, katılımcılara sosyal medya uzmanlığı alanında gerekli bilgi birikimi sağlanır.

Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan sosyal medya uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Sınırlı katılımcı sayısı ve uzman eğitici kadrosu ile bu amaca ulaşmak 4 haftalık eğitim programı ile mümkün olabilmektedir.

Programın Gün ve Saatleri

Medya Akademi “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı” Seminer Programı” hafta içi yapılmaktadır.  Hafta içi programları 22 Mayıs 2019 Pazartesi, 11 Haziran 2019 Salı ve 24 Haziran 2019 Pazartesi başlayacaktır. Dersler haftada iki gün (Pazartesi – Çarşamba/ Salı – Perşembe günleri)  19.00 – 22.00 saatleri arasında yapılacaktır. Her program toplam 1 ay, 24 seminer saati sürmektedir.

— Hafta İçi Gruplar —

 Salı – Perşembe: 19.00 – 22.00 (Başlangıç, 11 Haziran 2019 – Son Ders, 4 Temmuz 2019) 

Pazartesi – Çarşamba: 19.00 – 22.00 (Başlangıç, 22 Mayıs 2019 – Son Ders, 24 Haziran 2019) 

19.00 – 22.00 (Başlangıç, 24 Haziran 2019 – Son Ders, 17 Temmuz 2019) 

Sınırlı Katılımcı Sayısı

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 6 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, özel sınıfta en fazla 6 katılımcı ile yapılmaktadır.

Sertifikasyon

Medya Akademi’nin “Sosyal Medya Uzmanlığı Seminer Programı”na düzenli olarak katılan kişiler “Medya Akademi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

Eğitim Koordinatörü

Tüm seminer programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

Sosyal Medya Seminer Programı, sosyal medya alanında birçok ödülün sahibi olan ve öncesinde Al Jazeera Türk, Anadolu Ajansı, Millî Savunma Bakanlığı ve Başbakanlık gibi kurum ve kuruluşlarda görev alan Okan Yüksel tarafından verilmektedir.

Okan Yüksel’in pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ve “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Medya Akademi Sosyal Medya Uzmanlığı Seminer Programı 1.100 TL (KDV Dahildir) olarak ücretlendirilmektedir.

Ofisimize gelerek nakit veya kredi kartı ile ya da internet üzerinden EFT/havale yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz. Vakıfbank, YapıKredi ve İşBankası kredi kartlarına 6 taksit yapılabilmektedir. (World ve Maximum Kart)

Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel; Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. Dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında birçok ödülün sahibi olan Okan Yüksel, ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarının sosyal medya ekiplerinde yer aldı. Birçok ulusal ve uluslararası medya kuruluşunun sosyal medya hesaplarının kuruluşunu, yönetimini koordine etti. Al Jazeera, Anadolu Ajansı gibi medya kuruluşlarının yanı sıra T.C. Başbakanlık ve Millî Savunma Bakanlığı gibi kurumlarda sosyal medya danışmanı ve sorumlusu olarak görev aldı. Okan Yüksel’in Türkiye'deki pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ile “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır. Okan Yüksel, halen "Türkiye'nin yeni medya okulu" Medya Akademi'nin koordinatörlüğünü sürdürmektedir. Medya Akademi, 2015'ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya alanında Türkiye'nin öncü eğitim ve danışmanlık şirketleri arasında yer almaktadır.

0.00 ortalama puan, 0 değerlendirme için.

5Yıldız
0%
4Yıldız
0%
3Yıldız
0%
2Yıldız
0%
1Yıldız
0%
X