Eğitim Programları – Medya Akademi

Medya Akademi, dijital pazarlama, sosyal medya, basın ve halkla ilişkiler alanında 2015’ten bu yana eğitim, seminer ve atölye çalışmaları düzenlemektedir. Alanında uzman isimlerin koordinatörlüğünde Ankara, İstanbul ve Bursa’da yapılan güncel eğitim, seminer ve atölye programlarımıza aşağıdaki listeden erişebilirsiniz.

Medya-Akademi-Sosyal-Medya-Çalışması

Sosyal Medya Uzmanlığı Programı

Medya Akademi “Sosyal Medya Uzmanlığı Seminer Programı”, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimi sunar. Teorik bilgilerle, katılımcılara sosyal medya uzmanlığı alanında gerekli bilgi birikimi sağlanır. Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır. Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan sosyal medya uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır. Sınırlı katılımcı sayısı ve uzman eğitici kadrosu ile bu amaca ulaşmak 5 haftalık eğitim programı ile mümkün olabilmektedir.

Medya-Akademi-Web-Tasarım-Çalışması

WordPress ve Web Tasarımı Programı

Medya Akademi “WordPress ve Web Tasarım” Programı, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimini bir arada sunar. Teorik bilgilerle, katılımcılara internet, WordPress ve web tasarımla ilgili gerekli bilgi birikimi sağlanır. Uygulamalarla, katılımcıların WordPress içerik yönetim sistemini (CMS) kullanarak web sitesi oluşturması ve kurdukları web sitelerini kendilerinin yönetmesi sağlanır. Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan web tasarım ve WordPress uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Medya-Akademi-Diksiyon-Çalışması-2

Etkili İletişim ve Diksiyon Programı

Medya Akademi "Etkili İletişim ve Diksiyon Programı", katılımcılara teorik bilgi ve uygulamalarla güzel ve etkileyici konuşma, iletişim deneyimini bir arada sunar. Teorik bilgilerle, katılımcılara diksiyon ve etkili konuşmayla ilgili gerekli bilgi birikim sağlanır. Uygulamalarla, katılımcıların diksiyonlarını düzeltmelerine yardımcı olarak, günlük ve iş hayatlarında, topluluk karşısında daha etkili ve güzel konuşma yapmaları sağlanır. Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, diksiyonlarıyla Türkçeyi daha doğru kullanarak doğru ve etkin iletişim kurabilmeleri, toplum içinde özgüvenlerini ortaya koyabilmeleri, daha saygın ve kabul gören bireyler olmaları, topluluk karşısında kendilerini rahat ve en iyi şekilde ifade edebilmeleri amaçlanmaktadır.

Medya-Akademi-İnternet-Haberciliği-Çalışması

İnternet Haberciliği Programı

Medya Akademi "İnternet Haberciliği Programı" Haziran ayında açılacaktır. Programın içerikleri 1 Haziran 2018 tarihinde siteye eklenecektir.