Mayıs 30, 2018

Etkili İletişim ve Diksiyon Seminer Programı

Medya Akademi “Etkili İletişim ve Diksiyon” Seminer Programı, katılımcılara teorik bilgi ve uygulamalarla  güzel ve etkileyici konuşma, iletişim deneyimini bir arada sunar.

  1. Teorik bilgilerle, katılımcılara diksiyon ve etkili konuşmayla ilgili gerekli bilgi birikim sağlanır.
  2. Uygulamalarla, katılımcıların diksiyonlarını düzeltmelerine yardımcı olarak, günlük ve iş hayatlarında, topluluk karşısında daha etkili ve güzel konuşma yapmaları sağlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, diksiyonlarıyla Türkçeyi daha doğru kullanarak doğru ve etkin iletişim kurabilmeleri, toplum içinde özgüvenlerini ortaya koyabilmeleri, daha saygın ve kabul gören bireyler olmaları, topluluk karşısında kendilerini rahat ve en iyi şekilde ifade edebilmeleri  amaçlanmaktadır.

Katılımcılar Türkçe’yi nasıl etkili kullanacaklarını öğrenmiş ve bunu hayata geçirebilir seviyeye ulaşmış halde programı tamamlarlar.

PROGRAM GÜN VE SAATLERİ

Medya Akademi “Etkili iletişim ve Diksiyon” Semineri 21 Ekim 2018 Pazar günü ve 16 Kasım Cuma günü başlayacaktır. Her program toplam 18 seminer saati sürmektedir. Program 2 grupta yapılmaktadır.

– Hafta Sonu Gruplar-

Pazar 10.00 – 13.00 (21 Ekim Pazar 2018 Başlangıç)

-Hafta İçi Gruplar-
Cuma 19.00 – 22.00 (16 Kasım Cuma 2018 Başlangıç)

SINIRLI KATILIMCI SAYISI

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, özel sınıfta en fazla 8 katılımcı ile yapılmaktadır.

SERTİFİKASYON

Medya Akademi’nin “Etkili İletişim ve Diksiyon” seminerine düzenli olarak katılan kişiler “Medya Akademi Etkili İletişim ve Diksiyon Programı – Katılım Belgesi” almaya hak kazanırlar.

EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

Tüm seminer programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

Etkili İletişim ve Diksiyon Seminer Programı, Elif Akın Yüksel ve Esra Öz tarafından verilmektedir.

Elif Akın Yüksel, Uludağ Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi’nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. 2012 yılında Bursa Olay TV’de haber spikeri ve dış haber editörü olarak gazeteciliğe başladı. Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanlarında çalıştı.

Esra Öz, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Biyoloji ve Anadolu Üniversitesi Radyo TV bölümlerinden mezun. Ankara Üniversitesi Gazetecilik bölümünde yüksek lisans yapıyor. CNNTurk.com ve Digital Age Dergisinde köşe yazıyor. Yayınlanmış 7 kitabı, yüzlerce makalesi bulunuyor.

ÜCRETLENDİRME

Medya Akademi Sosyal Medya Uzmanlığı Seminer Programı hakkında detaylı bilgi için Medya Akademi Ankara Ofisi ile iletişime geçiniz.